Vánoční certifikáty

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl "ten na kom vám záleží" zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin?

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin? Chtěl by objevovat nádherný barevný podmořský svět? Darujte mu základní kurz rekreačního potápění. Bude se moci potápět do ideální hloubky 20m, kde je spousta barevných ryb, korálů a je možné si prohlédnout mnoho atraktivních vraků i jiných zajímavostí podvodního světa.

shutterstock_294652889 shutterstock_393581233

OWD

Základní kurz potápění s přístrojem pro získání základní kvalifikaci pro sportovní potápění. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů. Výcvik vede Ing. Jan Wolf, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech, mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD – kurz pro dva

Vánoční cena 12.500,- Kč což je sleva proti běžné ceně 1.500,- Kč

Mám zájem o dárkový certifikát

AOWD

Chce být “ten na kom vám záleží” lepším potápěčem a poznat podmořský svět ve větších hloubkách? Chce proniknout do tajů podvodní navigace nebo poznat svět pod vodou i v noci? Chce se potápět v suchém obleku a neví jak na to? Darujte mu kurz AOWD ve kterém se naučí vše potřebné. Kurzy vede Ing. Jan Wolf, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

Basic Nitrox

Je “ten na kom vám záleží” již potápěč se základní, nebo pokročilou kvalifikací a láká ho vědět o potápění víc? Chce vědět co se skrývá pod slůvkem nitrox? Je to prosté, jedná se směs kyslíku a dusíku, která v malých a středních hloubkách snižuje zátěž potápěče. Potápění s touto směsí je hračkou, která zpříjemní pobyt pod vodou. Všechny potřebné znalosti a dovednosti získá pod vedením Ing. Jana Wolfa jednoho z nejzkušenějších instruktorů v ČR, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR, o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech, mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD + AOWD

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to, co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin?
Chtěl by vidět nádherný barevný podmořský svět a nebýt omezen hloubkou, nebo by ho chtěl objevovat i pod tajemnou rouškou noci?
Zajímá ho práce s kompasem a chtěl by ji využít i při podvodní navigaci?
Nebo chce i víc, třeba potápět se v suchém obleku?
Darujte mu kombinaci základního i pokračovacího kurzu

Vánoční cena 12.500,- což je proti běžným cenám jednotlivých kurzů sleva 1.500,-

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD + Basic Nitrox

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin? Chtěl by objevovat nádherný barevný podmořský svět? Darujte mu základní kurz rekreačního potápění. Bude se moci potápět do ideální hloubky 20m, kde je spousta barevných ryb, korálů a je možné si prohlédnout mnoho zajímavých vraků i jiných zajímavostí podvodního světa. Pokud při tom použije místo samotného vzduchu jeho směs kyslíkem, tak v této hloubce bude méně unaven a sníží se s tím i zátěž na jeho organizmus.

Vánoční cena 12.500,- což je proti běžným cenám jednotlivých kurzů sleva 1.500,-

Mám zájem o dárkový certifikát
Kontaktujte
nás
+420 739 284 416
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář

Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Ahoj potápěči!

Přijeďte se s námi potápět, posedět u grilu a poznejte nové potápěčské kolegy.

pro volné ponory OWD, AOWD a Rescue jsme připravili ponory na volné vodě s možností účastnit se v pátek večer Seawolf grilování přímo u vody, v areálu potápěčské lokality. A zveme všechny Seawolf potápěče, aby s námi strávili dva dny potápění a pohody u grilu. KDE: lom Bořená Hora u Sedlčan (Štětkovice) Na recepci potápěčského areálu o vás budou vědět, je potřeba se nahlásit a uhradit vstup: potápěč 200 Kč za den, doprovod 80 Kč. Ubytování pak s vámi vyřeším já. Areál není přístupný pro psy. V areálu je možnost občerstvení. KDY: v pátek 17.8. odpoledne a večer, sobota 18.8. celý den PROGRAM: Pátek 17. 8. AOWD příjezd potápěčů do 16 hodiny AOWD navigace AOWD noční ponor ostatní potápěči ponory večer grilování (maso a gril bude připraveno, nápoje vlastní) Sobota 18. 8. OWD a RESCUE příjezd potápěčů ve výcviku do 9 hodiny (pokud nebudou na místě již od pátku) OWD výcvik RESCUE výcvik ostatní potápěči ponory UBYTOVÁNÍ: Možnost ubytování v dřevěných chatkách po 3 až 5 osobách. Chatky zajistíme dle vašich předběžných potvrzení a to do možné kapacity. Spaní ve vlastních stanech (za poplatek) není problém. Chatky jsou spíše spartanské, doporučujeme spacák. VYSTROJENÍ: Ti, kteří budou ve středu na bazéně, mají možnost si část výstroje vyzvednout již po bazénu. Pro ostatní budeme v Podolí v pátek ráno od 7:30 hodin tak, abyste si mohli vše vyzvednout před prací. Vrácení výstroje: V sobotu odpoledne dle dohody nebo v pondělí mezi 9:30 a 16:30 hodin. PŘIHLÁŠENÍ: Na on-line přihlašovacím formuláři zadejte -Vyber si termín a aktivitu: Bořená Hora 17. - 18. 8. -Vyber si k jaké aktivitě se chceš přihlásit: Bořená Hora - jsem student OWD (resp: AOWD, Rescue) --- Na další straně dotazníku zadejte kterých ponorů se zúčastníte, kdy přijedete a zda chcete ubytování. Nebo mi zavolejte na tel: 739 284 416 a napište na anna.potapeni@seawolf.cz POZOR: Jsme omezeni počtem potápěčů, které můžeme vybavit a vystrojit. Stejně tak v lomu budeme muset postupně doplňovat vzduch do lahví. Přihlašujte se do středy 12:00, kontaktujte mě a doladíme detaily Zatím přeji krásný den a těším se na setkání při potápění Anna, Seawolf
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.