Vánoční certifikáty

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl "ten na kom vám záleží" zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin?

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin? Chtěl by objevovat nádherný barevný podmořský svět? Darujte mu základní kurz rekreačního potápění. Bude se moci potápět do ideální hloubky 20m, kde je spousta barevných ryb, korálů a je možné si prohlédnout mnoho atraktivních vraků i jiných zajímavostí podvodního světa.

shutterstock_294652889 shutterstock_393581233

OWD

Základní kurz potápění s přístrojem pro získání základní kvalifikaci pro sportovní potápění. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů. Výcvik vede Ing. Jan Wolf, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech, mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD – kurz pro dva

Vánoční cena 12.500,- Kč což je sleva proti běžné ceně 1.500,- Kč

Mám zájem o dárkový certifikát

AOWD

Chce být “ten na kom vám záleží” lepším potápěčem a poznat podmořský svět ve větších hloubkách? Chce proniknout do tajů podvodní navigace nebo poznat svět pod vodou i v noci? Chce se potápět v suchém obleku a neví jak na to? Darujte mu kurz AOWD ve kterém se naučí vše potřebné. Kurzy vede Ing. Jan Wolf, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

Basic Nitrox

Je “ten na kom vám záleží” již potápěč se základní, nebo pokročilou kvalifikací a láká ho vědět o potápění víc? Chce vědět co se skrývá pod slůvkem nitrox? Je to prosté, jedná se směs kyslíku a dusíku, která v malých a středních hloubkách snižuje zátěž potápěče. Potápění s touto směsí je hračkou, která zpříjemní pobyt pod vodou. Všechny potřebné znalosti a dovednosti získá pod vedením Ing. Jana Wolfa jednoho z nejzkušenějších instruktorů v ČR, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR, o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech, mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD + AOWD

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to, co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin?
Chtěl by vidět nádherný barevný podmořský svět a nebýt omezen hloubkou, nebo by ho chtěl objevovat i pod tajemnou rouškou noci?
Zajímá ho práce s kompasem a chtěl by ji využít i při podvodní navigaci?
Nebo chce i víc, třeba potápět se v suchém obleku?
Darujte mu kombinaci základního i pokračovacího kurzu

Vánoční cena 12.500,- což je proti běžným cenám jednotlivých kurzů sleva 1.500,-

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD + Basic Nitrox

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin? Chtěl by objevovat nádherný barevný podmořský svět? Darujte mu základní kurz rekreačního potápění. Bude se moci potápět do ideální hloubky 20m, kde je spousta barevných ryb, korálů a je možné si prohlédnout mnoho zajímavých vraků i jiných zajímavostí podvodního světa. Pokud při tom použije místo samotného vzduchu jeho směs kyslíkem, tak v této hloubce bude méně unaven a sníží se s tím i zátěž na jeho organizmus.

Vánoční cena 12.500,- což je proti běžným cenám jednotlivých kurzů sleva 1.500,-

Mám zájem o dárkový certifikát
Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář
Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Ahoj potápěči! Zapište si pár jarních ponorů do deníčku. Tradiční prodloužený víkend ve Vrsaru se blíží!

Pro začátečníky ideální možnost dokončení kurzů Pro zkušenější potápěče vraky a reefy

CHORVATSKO - VRSAR 26. 4. - 29. 4. 2018

Pro začátečníky: - ideální místo na dokončení kurzů - několik variant ponorů (včetně oblasti s chráněnou hloubkou)
Cena 7 800 Kč  (pro kurzisty včetně vybavení) zahrnuje 5 ponorů (z toho jeden z lodi). Dále ubytování, plnění lahví, poplatky za servis potápěčské báze a loď. Pokročilí potápěči mohou svůj program sestavit individuálně: - je možné se potápět na nedaleké stěně v kempu Koversada - rovněž je možné podniknout výlety lodí na vraky a další zajímavé stěny - jsou možné i noční ponoryLokality se upřesní na místě dle nabídky báze a aktuálního počasí. Základní cena pro všechny potápěče s licencí je 6 300 Kč, ve které je zahrnuto 5 ponorů v místě (domácí zátoka nebo Koversada), ubytování, plnění lahví, poplatky za servis potápěčské báze. Doplňkové ponory lodí na vraky a noční ponory se platí na místě dle ceníku báze. Další důvody proč vyrazit? - ubytování v příjemných apartmánech - vždy dobrá parta a výborná zábava - možnost společné návštěvy již legendární pizzerie La Rosa s výbornou kuchyní - 27. 4. se koná místní rybářský festivalV ceně není zahrnuta doprava a stravováníPro přihlášení pište, volejte jirka@seawolf.cz 730 513 113

Místa která můžete navštívit:

Baron Gautsch - vrak (hloubka 37 - 41 m, délka 85 m, šířka 12 m, 2 hodiny cesta lodí) Rakouský parník Baron Gautsch je pravděpodobně nejznámější vrak Jadranu. Dne 13. srpna 1914 najel na nově instalovanou plovoucí minu a klesl ke dnu během několika minut. Nyní leží kýlem na dně ve 40ti metrové hloubce. Je pokryt mořskými houbami různých barev a jeho prostory obývají mořští úhoři a hejna makrel. Vrak je v poměrně dobrém stavu a penetrace většiny prostor je možná.  K vraku se stahují hejna ryb, která umocňují zážitek při výstupu.
Coreolanus vrak (hloubka 17 - 29 m, délka 50 m, šířka 8 m, výlet lodí 90 min) V roce 1945 byla tato britská minolovka zasažena a rychle se potopila. V současné době vrak leží ve vzpřímené poloze v nepoškozeném a dobrém stavu v hloubce 29 metrů. Nejvyšší bod je zbytek lodního můstku v hloubce 17 metrů. Horní část je zcela pokryta hustým porostem hub a mušlí. Protiletadlové zbraně na zádi jsou nepřehlédnutelné, stejně jako těžké kulomety v přední části. Občas se můžete setkat s conger úhořem nebo možná uvidíte velké kraby a ropušnice čekají na svou kořist. Tento vrak je skutečný umělý útes, který je domovem mnoha druhů mořských živočichů.
Koversada - stěna Na tuto lokalitu se můžeme dopravit několikrát denně jen během 3 minut mikrobusem. Zde se můžete ponořit na dvě různé strmé stěny, které nabízejí širokou paletu rostlin a živočichů, jako je deep-snouted pipefish v mělké vodě, stejně jako jsou k vidění humři nebo conger úhoři. Místo je dobře chráněno od vln a proudů můžete ho proto navštívit za každého počasí.
Saline - stěna Hloubka 5 - 28 m, vhodné pro začátečníky i pokročilé potápěče, výlet lodí cca 20 min. Zajímavé potápění u vchodu do fjordu Lim. Strmé stěny padají až do 20 m. Na mírném svahu můžete vidět písečné houby, ropušnice, humry a úhoře. Velmi pěkné místo i pro noční ponory.
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.