Vánoční certifikáty

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl "ten na kom vám záleží" zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin?

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin? Chtěl by objevovat nádherný barevný podmořský svět? Darujte mu základní kurz rekreačního potápění. Bude se moci potápět do ideální hloubky 20m, kde je spousta barevných ryb, korálů a je možné si prohlédnout mnoho atraktivních vraků i jiných zajímavostí podvodního světa.

shutterstock_294652889 shutterstock_393581233

OWD

Základní kurz potápění s přístrojem pro získání základní kvalifikaci pro sportovní potápění. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů. Výcvik vede Ing. Jan Wolf, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech, mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD – kurz pro dva

Vánoční cena 12.500,- Kč což je sleva proti běžné ceně 1.500,- Kč

Mám zájem o dárkový certifikát

AOWD

Chce být “ten na kom vám záleží” lepším potápěčem a poznat podmořský svět ve větších hloubkách? Chce proniknout do tajů podvodní navigace nebo poznat svět pod vodou i v noci? Chce se potápět v suchém obleku a neví jak na to? Darujte mu kurz AOWD ve kterém se naučí vše potřebné. Kurzy vede Ing. Jan Wolf, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

Basic Nitrox

Je “ten na kom vám záleží” již potápěč se základní, nebo pokročilou kvalifikací a láká ho vědět o potápění víc? Chce vědět co se skrývá pod slůvkem nitrox? Je to prosté, jedná se směs kyslíku a dusíku, která v malých a středních hloubkách snižuje zátěž potápěče. Potápění s touto směsí je hračkou, která zpříjemní pobyt pod vodou. Všechny potřebné znalosti a dovednosti získá pod vedením Ing. Jana Wolfa jednoho z nejzkušenějších instruktorů v ČR, který patří ke špičce v přístrojovém potápění v ČR, o čemž svědčí kvalifikace které získal v různých výcvikových systémech, mimo jiné je Instruktor Advanced EANx – IANTD, EANx Gas Blender, Underwater Photography Instruktor,Instruktor DAN, Instruktor CMAS, Instruktor PADI, Instruktor TDI a absolvoval více než 8.000 ponorů.

Vánoční cena 6.400,- Kč, což je o 500,- Kč méně, než je běžná cena

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD + AOWD

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to, co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin?
Chtěl by vidět nádherný barevný podmořský svět a nebýt omezen hloubkou, nebo by ho chtěl objevovat i pod tajemnou rouškou noci?
Zajímá ho práce s kompasem a chtěl by ji využít i při podvodní navigaci?
Nebo chce i víc, třeba potápět se v suchém obleku?
Darujte mu kombinaci základního i pokračovacího kurzu

Vánoční cena 12.500,- což je proti běžným cenám jednotlivých kurzů sleva 1.500,-

Mám zájem o dárkový certifikát

OWD + Basic Nitrox

Chcete darovat radost s příchutí dobrodružství a při tom by chtěl “ten na kom vám záleží” zažít to co zná jen z obrazovky, nebo pláten kin? Chtěl by objevovat nádherný barevný podmořský svět? Darujte mu základní kurz rekreačního potápění. Bude se moci potápět do ideální hloubky 20m, kde je spousta barevných ryb, korálů a je možné si prohlédnout mnoho zajímavých vraků i jiných zajímavostí podvodního světa. Pokud při tom použije místo samotného vzduchu jeho směs kyslíkem, tak v této hloubce bude méně unaven a sníží se s tím i zátěž na jeho organizmus.

Vánoční cena 12.500,- což je proti běžným cenám jednotlivých kurzů sleva 1.500,-

Mám zájem o dárkový certifikát
Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář
Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Seawolf Safari boat 2018

Ahoj potápěči!

Pro zkušené i začínající jsme připravili jarní safari s názvem "Best of Hurghada" Objevte krásy potápění s Honzou Wolfem, zkušeným potápěčem a instruktorem, který vás doprovodí na ty nejlepší potápěčské lokality, které Hurghada nabízí.

Během pobytu si můžete dokončit všechny typy kurzů ať už se jedná o OWD, AOWD, nebo Nitrox.

Termín 25. 3. - 1. 4. 2018

Cena je 27 900 Kč

Rezervace: Pro rezervaci místa na uvedené akci prosím zašlete zálohu 10 000,- Kč na účet 275 806 089/0300.Do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno a "Egypt jaro 2018". Cena zahrnuje - Týdenní pobyt na lodi pro potápěče - (6 nocí a 6 potápěcích dnů, loď vyjíždí na moře v pondělí ráno) - Letenka s letištními taxami a palivovým příplatkem - Plnou penzi, moučník a ovoce  a nealkoholické nápoje po dobu pobytu - Neomezené potápění (plnění vzduch) - Zapůjčení zátěže, potápěčské láhve 12l - Českého a egyptského průvodce - Zákonné pojištění CK proti úpadku   Cena nezahrnuje - Vízum 25 USD – platí se na letišti při příletu (nejlépe u okénka Exchange) - Pojištění – cestovní a potápěčské a  individuální pojištění storna zájezdu - Dopravu z letiště (viz níže) - Bakšíšné pro posádku a přístavní poplatky (viz níže) - Poslední noc na lodi, nebo hotelu -  all inclusive - (Na bakšišné, dopravu, přístavní poplatky a poslední noc na lodi, nebo v hotelu vybíráme před odletem 120 EUR) Nezapomeňte !! - pas musí být platný 6 měsíců po návratu z Egypta Pro povolení k vyplutí lodi je nezbytné předat: - 1 x kopii pasu (na A4) pro nezbytná povolení k vyplutí lodi - kopii potápěčské licence - kopie potápěčského pojištění – doporučujeme DAN Povinná výstroj: - dekompresní bóje (všichni) - potápěčský počítač (potápěči s licencí) - na noční ponory – dvě světla a jedno poziční světlo (stroboskop) pořádajicí: Cestovní kancelář CK divetravel – potápěči s. r. o.,  Pobřežní 95\74  Praha 8, IČ 27603920 Přihlášky posílejte Jirkovi Böhmovi na mail jirka@seawolf.cz můžete mu i zavolat na tel. 730 513 113 
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.