Objednávka

Kontaktujte nás, poradíme Vám!

Varianty potápěčských kurzů

Ponor na zkoušku

Ponor na zkoušku – nejste si jisti jestli je kurz potápění pro Vás to pravé? Vyzkoušejte si jaké je to být potápěčem.

 

Cena 2.500,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open water diver

Tento kurz potápění vám poskytne maximální výcvik pro sportovní potápění. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů.

 

Cena 6.900,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open water diver a 10 ponorů na českých lomech

Jedná se o základní potápěčský kurz Open Water Diver, ve kterém si osvojíte základní techniky, dozvíte se mnoho praktických tipů a informací a získáte licenci na potápění do hloubky 21m. K tomuto kurzu navíc dostatene 10 ponorů na lomech po ČR.

Cena 9.800,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open water diver + advanced open water diver

Jedná se o kombinovaný kurz skládající se ze základního výcviku Open Water Diver a pokročilého výcviku Advanced Water Diver.

V tomto kurzu se naučíte jak základy potápění, tak si i následně si rozšíříte své znalosti o další potápěčské techniky jako jsou noční ponory, navigace a pod.

Cena 13.300,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Advanced open water diver

Je to kurz pokročilého potápění, který zásadně rozšiřuje potápěčské dovednosti v takových oblastech jako jsou hloubkové potápění, potápění v suchém obleku, podvodní navigace, vrakové potápění, noční potápění, fotografování pod vodou, potápění v jeskyních atd.

 

Cena 6.900,-

Objednat kurz Potřebuji více informací

Basic nitrox diver (EANxD)

Tento kurz dává již certifikovaným potápěčům možnost rozšíření teoretických znalostí a praktické dovednosti při potápění s Nitroxem (tzv. EANx – Enriched Air Nitrogen). Nitrox je bezpečnější dýchací plyn, který zvyšuje komfort při potápění v hloubkách 12-39 metrů. Po absolvování kurzu si budete moci vybrat optimální směs pro každý ponor, s obsahem kyslíku v rozmezí 21% – 40%.

 

Cena 6.900,-

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open Water Diver + Basic Nitrox

Kurz obsahuje základní výuku OWD a navíc se naučíte potápět se směsemi, kde je vzduch obohacen o větší procento kyslíku.

 

Cena 13.300,-

Objednat kurz Potřebuji více informací

 

Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář

Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Ahoj potápěči!

Přijeďte se s námi potápět, posedět u grilu a poznejte nové potápěčské kolegy.

pro volné ponory OWD, AOWD a Rescue jsme připravili ponory na volné vodě s možností účastnit se v pátek večer Seawolf grilování přímo u vody, v areálu potápěčské lokality. A zveme všechny Seawolf potápěče, aby s námi strávili dva dny potápění a pohody u grilu. KDE: lom Bořená Hora u Sedlčan (Štětkovice) Na recepci potápěčského areálu o vás budou vědět, je potřeba se nahlásit a uhradit vstup: potápěč 200 Kč za den, doprovod 80 Kč. Ubytování pak s vámi vyřeším já. Areál není přístupný pro psy. V areálu je možnost občerstvení. KDY: v pátek 17.8. odpoledne a večer, sobota 18.8. celý den PROGRAM: Pátek 17. 8. AOWD příjezd potápěčů do 16 hodiny AOWD navigace AOWD noční ponor ostatní potápěči ponory večer grilování (maso a gril bude připraveno, nápoje vlastní) Sobota 18. 8. OWD a RESCUE příjezd potápěčů ve výcviku do 9 hodiny (pokud nebudou na místě již od pátku) OWD výcvik RESCUE výcvik ostatní potápěči ponory UBYTOVÁNÍ: Možnost ubytování v dřevěných chatkách po 3 až 5 osobách. Chatky zajistíme dle vašich předběžných potvrzení a to do možné kapacity. Spaní ve vlastních stanech (za poplatek) není problém. Chatky jsou spíše spartanské, doporučujeme spacák. VYSTROJENÍ: Ti, kteří budou ve středu na bazéně, mají možnost si část výstroje vyzvednout již po bazénu. Pro ostatní budeme v Podolí v pátek ráno od 7:30 hodin tak, abyste si mohli vše vyzvednout před prací. Vrácení výstroje: V sobotu odpoledne dle dohody nebo v pondělí mezi 9:30 a 16:30 hodin. PŘIHLÁŠENÍ: Na on-line přihlašovacím formuláři zadejte -Vyber si termín a aktivitu: Bořená Hora 17. - 18. 8. -Vyber si k jaké aktivitě se chceš přihlásit: Bořená Hora - jsem student OWD (resp: AOWD, Rescue) --- Na další straně dotazníku zadejte kterých ponorů se zúčastníte, kdy přijedete a zda chcete ubytování. Nebo mi zavolejte na tel: 739 284 416 a napište na anna.potapeni@seawolf.cz POZOR: Jsme omezeni počtem potápěčů, které můžeme vybavit a vystrojit. Stejně tak v lomu budeme muset postupně doplňovat vzduch do lahví. Přihlašujte se do středy 12:00, kontaktujte mě a doladíme detaily Zatím přeji krásný den a těším se na setkání při potápění Anna, Seawolf
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.