Objednávka

Kontaktujte nás, poradíme Vám!

Varianty potápěčských kurzů

Ponor na zkoušku

Ponor na zkoušku – nejste si jisti jestli je kurz potápění pro Vás to pravé? Vyzkoušejte si jaké je to být potápěčem.

 

Cena 2.500,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open water diver

Tento kurz potápění vám poskytne maximální výcvik pro sportovní potápění. V kurzu je kladen velký důraz především na získání dovedností a znalostí, které jsou bezpodmínečně zapotřebí pro bezpečnost potápěčů.

 

Cena 6.900,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open water diver a 10 ponorů na českých lomech

Jedná se o základní potápěčský kurz Open Water Diver, ve kterém si osvojíte základní techniky, dozvíte se mnoho praktických tipů a informací a získáte licenci na potápění do hloubky 21m. K tomuto kurzu navíc dostatene 10 ponorů na lomech po ČR.

Cena 9.800,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open water diver + advanced open water diver

Jedná se o kombinovaný kurz skládající se ze základního výcviku Open Water Diver a pokročilého výcviku Advanced Water Diver.

V tomto kurzu se naučíte jak základy potápění, tak si i následně si rozšíříte své znalosti o další potápěčské techniky jako jsou noční ponory, navigace a pod.

Cena 13.300,-

 

Objednat kurz Potřebuji více informací

Advanced open water diver

Je to kurz pokročilého potápění, který zásadně rozšiřuje potápěčské dovednosti v takových oblastech jako jsou hloubkové potápění, potápění v suchém obleku, podvodní navigace, vrakové potápění, noční potápění, fotografování pod vodou, potápění v jeskyních atd.

 

Cena 6.900,-

Objednat kurz Potřebuji více informací

Basic nitrox diver (EANxD)

Tento kurz dává již certifikovaným potápěčům možnost rozšíření teoretických znalostí a praktické dovednosti při potápění s Nitroxem (tzv. EANx – Enriched Air Nitrogen). Nitrox je bezpečnější dýchací plyn, který zvyšuje komfort při potápění v hloubkách 12-39 metrů. Po absolvování kurzu si budete moci vybrat optimální směs pro každý ponor, s obsahem kyslíku v rozmezí 21% – 40%.

 

Cena 6.900,-

Objednat kurz Potřebuji více informací

Open Water Diver + Basic Nitrox

Kurz obsahuje základní výuku OWD a navíc se naučíte potápět se směsemi, kde je vzduch obohacen o větší procento kyslíku.

 

Cena 13.300,-

Objednat kurz Potřebuji více informací

 

Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář
Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Seawolf Safari boat 2018

Ahoj potápěči!

Pro zkušené i začínající jsme připravili jarní safari s názvem "Best of Hurghada"Objevte krásy potápění s Honzou Wolfem, zkušeným potápěčem a instruktorem, který vás doprovodí na ty nejlepší potápěčské lokality, které Hurghada nabízí.

Během pobytu si můžete dokončit všechny typy kurzů ať už se jedná o OWD, AOWD, nebo Nitrox.

Termín 25. 3. - 1. 4. 2018

Cena je 27 900 Kč

Rezervace:Pro rezervaci místa na uvedené akci prosím zašlete zálohu 10 000,- Kč na účet 275 806 089/0300.Do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno a "Egypt jaro 2018".Cena zahrnuje- Týdenní pobyt na lodi pro potápěče - (6 nocí a 6 potápěcích dnů, loď vyjíždí na moře v pondělí ráno)- Letenka s letištními taxami a palivovým příplatkem- Plnou penzi, moučník a ovoce  a nealkoholické nápoje po dobu pobytu- Neomezené potápění (plnění vzduch)- Zapůjčení zátěže, potápěčské láhve 12l- Českého a egyptského průvodce- Zákonné pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje- Vízum 25 USD – platí se na letišti při příletu (nejlépe u okénka Exchange)- Pojištění – cestovní a potápěčské a  individuální pojištění storna zájezdu- Dopravu z letiště (viz níže)- Bakšíšné pro posádku a přístavní poplatky (viz níže)- Poslední noc na lodi, nebo hotelu -  all inclusive- (Na bakšišné, dopravu, přístavní poplatky a poslední noc na lodi, nebo v hotelu vybíráme před odletem 120 EUR)Nezapomeňte !!- pas musí být platný 6 měsíců po návratu z EgyptaPro povolení k vyplutí lodi je nezbytné předat:- 1 x kopii pasu (na A4) pro nezbytná povolení k vyplutí lodi- kopii potápěčské licence- kopie potápěčského pojištění – doporučujeme DANPovinná výstroj:- dekompresní bóje (všichni)- potápěčský počítač (potápěči s licencí)- na noční ponory – dvě světla a jedno poziční světlo (stroboskop)pořádajicí: Cestovní kancelář CK divetravel – potápěči s. r. o.,  Pobřežní 95\74  Praha 8, IČ 27603920Přihlášky posílejte Jirkovi Böhmovi na mail jirka@seawolf.czmůžete mu i zavolat na tel. 730 513 113 
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.