Pojištění pro potápěče

DAN (DIVERS ALERT NETWORK) - cestovní pojištění na potápění

DAN – DIVERS ALERT NETWORK

DAN pomáhá potápěčům v nouzi, dvacetčtyři hodin denně – sedm dní v týdnu, kdekoliv na světě, společně s odbornou assistencí v podobě lékařů. Podporuje bezpečné potápění skrz výzkum, vzdělání, produkty a služby.

Pojištění pro potápěče

Mezinárodní DAN (IDAN) zahrnuje pět nezávislých DAN organizací po celém světě pro poskytnutí nejlepší odborné zdravotnické záchrané služby a ostatních potřeb.

Proč se pojistit u pojišťovny DAN:

  • celosvětová působnost
  • specifikace na všechny druhy potápění včetně technického
  • odborná on-line pomoc:  24hodin/7dní v týdnu
  • zajištění potřebných zdravotních úkonů (dekompresní komory atd.)
  • nejvhodnější pojistné krytí spojené s potápěním

V případě zájmu o pojištění DAN můžete pokračovat přímo na stránky pojišťovny DAN.

CO JE DAN?

DAN Europe je mezinárodní nezizkovou zdravotnickou a výzkumnou organizací zaměřenou na bezpečí a zdraví nejen rekreačních potápěčů.

Založeno v roce 1983, DAN Europe zajišťuje odborné informace a poradenství ve prospěch svých členů a potápěčské veřejnosti.

  • zajišťuje lékařskou pomoc a pomoc při zranění z potápění a snaží se předcházet úrazům a podporovat bezpečnost potápění
  • prosazuje a podporuje potápěčský výzkum a vzdělání
  • snaží se poskytovat co nejpřesnější, aktuální a nezkreslené informace o otázkách nejen sportovního potápění

DAN Europe má vizi být nejvíce uznávanou a důvěryhodnou organizací na celém světě v oblasti bezpečnosti potápěče a záchranné služby, zdravotnictví, výzkum a vzdělávání svých členů.
DAN Europe se blíží k počtu 100.000 členů!

DRUHY POJIŠTĚNÍ PRO POTÁPĚČE

Sportovní potápění:

DAN Sport Bronze

Vhodný pro potápěče, kteří méně cestují a chtějí dobré základní krytí. Zahrnuje rekreační potápění (Air Nitrox), ale má hloubkový limit (40 metrů) a nezahrnuje technické potápění.

DAN Sport Silver

Doporučujeme pro všechny rekreační potápěče. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického a je bez hloubkového limitu.

DAN Sport Gold

Určen pro ty nejnáročnější potápěče. Nejvyšší krytí v případě nehody. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického a  není omezen hloubkovým limitem.

Profesionální potápění

DAN PRO Bronze

Vhodný pro všechny potápěče, kteří hledají dobré základní krytí. Poskytuje pouze základní pojišťovací  služby. Kryje všechny druhy potápění, včetně technického. Nemá hloubkový limit.

DAN PRO Silver

Doporučeno pro všechny více aktivní instruktory. Kryje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez hloubkového limitu. Finančně nejvýhodnější nabídka.

DAN PRO Gold

Určen pro ty nejnáročnější profesionální potápěče. Vyšší limity pojistného plnění. Zahrnuje krytí všech druhů potápění, včetně techického. Není omezen hloubkovým limitem.

Pokud máte zájem o pojištění klikněte na následující odkaz, nebo banner.

Pojištění DAN

Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář
Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Seawolf Safari boat 2018

Ahoj potápěči!

Pro zkušené i začínající jsme připravili jarní safari s názvem "Best of Hurghada"Objevte krásy potápění s Honzou Wolfem, zkušeným potápěčem a instruktorem, který vás doprovodí na ty nejlepší potápěčské lokality, které Hurghada nabízí.

Během pobytu si můžete dokončit všechny typy kurzů ať už se jedná o OWD, AOWD, nebo Nitrox.

Termín 25. 3. - 1. 4. 2018

Cena je 27 900 Kč

Rezervace:Pro rezervaci místa na uvedené akci prosím zašlete zálohu 10 000,- Kč na účet 275 806 089/0300.Do zprávy pro příjemce uveďte svoje jméno a "Egypt jaro 2018".Cena zahrnuje- Týdenní pobyt na lodi pro potápěče - (6 nocí a 6 potápěcích dnů, loď vyjíždí na moře v pondělí ráno)- Letenka s letištními taxami a palivovým příplatkem- Plnou penzi, moučník a ovoce  a nealkoholické nápoje po dobu pobytu- Neomezené potápění (plnění vzduch)- Zapůjčení zátěže, potápěčské láhve 12l- Českého a egyptského průvodce- Zákonné pojištění CK proti úpadku Cena nezahrnuje- Vízum 25 USD – platí se na letišti při příletu (nejlépe u okénka Exchange)- Pojištění – cestovní a potápěčské a  individuální pojištění storna zájezdu- Dopravu z letiště (viz níže)- Bakšíšné pro posádku a přístavní poplatky (viz níže)- Poslední noc na lodi, nebo hotelu -  all inclusive- (Na bakšišné, dopravu, přístavní poplatky a poslední noc na lodi, nebo v hotelu vybíráme před odletem 120 EUR)Nezapomeňte !!- pas musí být platný 6 měsíců po návratu z EgyptaPro povolení k vyplutí lodi je nezbytné předat:- 1 x kopii pasu (na A4) pro nezbytná povolení k vyplutí lodi- kopii potápěčské licence- kopie potápěčského pojištění – doporučujeme DANPovinná výstroj:- dekompresní bóje (všichni)- potápěčský počítač (potápěči s licencí)- na noční ponory – dvě světla a jedno poziční světlo (stroboskop)pořádajicí: Cestovní kancelář CK divetravel – potápěči s. r. o.,  Pobřežní 95\74  Praha 8, IČ 27603920Přihlášky posílejte Jirkovi Böhmovi na mail jirka@seawolf.czmůžete mu i zavolat na tel. 730 513 113 
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.