Pojištění pro potápěče

DAN (DIVERS ALERT NETWORK) - cestovní pojištění na potápění

DAN – DIVERS ALERT NETWORK

DAN pomáhá potápěčům v nouzi, dvacetčtyři hodin denně – sedm dní v týdnu, kdekoliv na světě, společně s odbornou assistencí v podobě lékařů. Podporuje bezpečné potápění skrz výzkum, vzdělání, produkty a služby.

Pojištění pro potápěče

Mezinárodní DAN (IDAN) zahrnuje pět nezávislých DAN organizací po celém světě pro poskytnutí nejlepší odborné zdravotnické záchrané služby a ostatních potřeb.

Proč se pojistit u pojišťovny DAN:

  • celosvětová působnost
  • specifikace na všechny druhy potápění včetně technického
  • odborná on-line pomoc:  24hodin/7dní v týdnu
  • zajištění potřebných zdravotních úkonů (dekompresní komory atd.)
  • nejvhodnější pojistné krytí spojené s potápěním

V případě zájmu o pojištění DAN můžete pokračovat přímo na stránky pojišťovny DAN.

CO JE DAN?

DAN Europe je mezinárodní nezizkovou zdravotnickou a výzkumnou organizací zaměřenou na bezpečí a zdraví nejen rekreačních potápěčů.

Založeno v roce 1983, DAN Europe zajišťuje odborné informace a poradenství ve prospěch svých členů a potápěčské veřejnosti.

  • zajišťuje lékařskou pomoc a pomoc při zranění z potápění a snaží se předcházet úrazům a podporovat bezpečnost potápění
  • prosazuje a podporuje potápěčský výzkum a vzdělání
  • snaží se poskytovat co nejpřesnější, aktuální a nezkreslené informace o otázkách nejen sportovního potápění

DAN Europe má vizi být nejvíce uznávanou a důvěryhodnou organizací na celém světě v oblasti bezpečnosti potápěče a záchranné služby, zdravotnictví, výzkum a vzdělávání svých členů.
DAN Europe se blíží k počtu 100.000 členů!

DRUHY POJIŠTĚNÍ PRO POTÁPĚČE

Sportovní potápění:

DAN Sport Bronze

Vhodný pro potápěče, kteří méně cestují a chtějí dobré základní krytí. Zahrnuje rekreační potápění (Air Nitrox), ale má hloubkový limit (40 metrů) a nezahrnuje technické potápění.

DAN Sport Silver

Doporučujeme pro všechny rekreační potápěče. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického a je bez hloubkového limitu.

DAN Sport Gold

Určen pro ty nejnáročnější potápěče. Nejvyšší krytí v případě nehody. Zahrnuje všechny druhy potápění, včetně technického a  není omezen hloubkovým limitem.

Profesionální potápění

DAN PRO Bronze

Vhodný pro všechny potápěče, kteří hledají dobré základní krytí. Poskytuje pouze základní pojišťovací  služby. Kryje všechny druhy potápění, včetně technického. Nemá hloubkový limit.

DAN PRO Silver

Doporučeno pro všechny více aktivní instruktory. Kryje všechny druhy potápění, včetně technického. Bez hloubkového limitu. Finančně nejvýhodnější nabídka.

DAN PRO Gold

Určen pro ty nejnáročnější profesionální potápěče. Vyšší limity pojistného plnění. Zahrnuje krytí všech druhů potápění, včetně techického. Není omezen hloubkovým limitem.

Pokud máte zájem o pojištění klikněte na následující odkaz, nebo banner.

Pojištění DAN

Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář

Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Ahoj potápěči!

Přijeďte se s námi potápět, posedět u grilu a poznejte nové potápěčské kolegy.

pro volné ponory OWD, AOWD a Rescue jsme připravili ponory na volné vodě s možností účastnit se v pátek večer Seawolf grilování přímo u vody, v areálu potápěčské lokality. A zveme všechny Seawolf potápěče, aby s námi strávili dva dny potápění a pohody u grilu. KDE: lom Bořená Hora u Sedlčan (Štětkovice) Na recepci potápěčského areálu o vás budou vědět, je potřeba se nahlásit a uhradit vstup: potápěč 200 Kč za den, doprovod 80 Kč. Ubytování pak s vámi vyřeším já. Areál není přístupný pro psy. V areálu je možnost občerstvení. KDY: v pátek 17.8. odpoledne a večer, sobota 18.8. celý den PROGRAM: Pátek 17. 8. AOWD příjezd potápěčů do 16 hodiny AOWD navigace AOWD noční ponor ostatní potápěči ponory večer grilování (maso a gril bude připraveno, nápoje vlastní) Sobota 18. 8. OWD a RESCUE příjezd potápěčů ve výcviku do 9 hodiny (pokud nebudou na místě již od pátku) OWD výcvik RESCUE výcvik ostatní potápěči ponory UBYTOVÁNÍ: Možnost ubytování v dřevěných chatkách po 3 až 5 osobách. Chatky zajistíme dle vašich předběžných potvrzení a to do možné kapacity. Spaní ve vlastních stanech (za poplatek) není problém. Chatky jsou spíše spartanské, doporučujeme spacák. VYSTROJENÍ: Ti, kteří budou ve středu na bazéně, mají možnost si část výstroje vyzvednout již po bazénu. Pro ostatní budeme v Podolí v pátek ráno od 7:30 hodin tak, abyste si mohli vše vyzvednout před prací. Vrácení výstroje: V sobotu odpoledne dle dohody nebo v pondělí mezi 9:30 a 16:30 hodin. PŘIHLÁŠENÍ: Na on-line přihlašovacím formuláři zadejte -Vyber si termín a aktivitu: Bořená Hora 17. - 18. 8. -Vyber si k jaké aktivitě se chceš přihlásit: Bořená Hora - jsem student OWD (resp: AOWD, Rescue) --- Na další straně dotazníku zadejte kterých ponorů se zúčastníte, kdy přijedete a zda chcete ubytování. Nebo mi zavolejte na tel: 739 284 416 a napište na anna.potapeni@seawolf.cz POZOR: Jsme omezeni počtem potápěčů, které můžeme vybavit a vystrojit. Stejně tak v lomu budeme muset postupně doplňovat vzduch do lahví. Přihlašujte se do středy 12:00, kontaktujte mě a doladíme detaily Zatím přeji krásný den a těším se na setkání při potápění Anna, Seawolf
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.