Souhlas se zpracováním osobních údajů

Souhlas se zpracováním osobních údajů Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů udělujete ve smyslu Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (dále jen Nařízení), článek 6, odst. 7 Nařízení výslovný, úplný a svobodný a informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů. Souhlas je udělen společnostem ze skupiny SeaWolf, tj. SeaWolf, […]

Souhlas se zpracováním osobních údajů

Udělením tohoto souhlasu se zpracováním osobních údajů udělujete ve smyslu Nařízení Evropského Parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 (dále jen Nařízení), článek 6, odst. 7 Nařízení výslovný, úplný a svobodný a informovaný souhlas se zpracováním osobních údajů.

Souhlas je udělen společnostem ze skupiny SeaWolf, tj. SeaWolf, s.r.o., IČ: 276 57 337, se sídlem Praha 10 – Vršovice, Bělocerkevská 1299/24 a SeaWolf Academy, s.r.o., IČ: 242 00 026, se sídlem Praha 1 – Staré Město, Uhlený trh 425/4.

Budeme zpracovávat zejména následující osobní údajů: jméno a příjmení; email; telefonní číslo; adresa, čísla průkazů; IP adresa; případně další údaje, které nám poskytnete.

Osobní údaje budou zpracovávány za účelem marketingu, včetně přímého marketingu, zejména pak zasílání obchodních sdělení a informací o našich produktech a službách. Osobní údaje budou dále zpracovávány k plnění zákonných nebo smluvních povinností.

Vaše osobní údaje budou zpracovávány po dobu 5 let nebo dokud Váš souhlas neodvoláte. V případě, že se stanete klientem naší společnosti, budou Vaše osobní údaje zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k plnění právních povinností.

Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete kdykoli odvolat, a to prostřednictvím emailu info@seawolf.cz. Odvolání souhlasu nemá vliv na zpracování osobních údajů, které správce zpracovává na základě jiného právního základu, než je souhlas, zejména pak plnění právních povinností a povinností vyplývajících ze smlouvy.

V souladu s článkem 12 Nařízení sděluje správce, že subjekty údajů mají v souvislosti se zpracováním osobních údajů právo na informace o správci osobních údajů; právo na informace o účelu zpracování osobních údajů; právo na přístup k osobním údajům a zda jsou osobní údaje zpracovávány či nikoli; právo podat stížnost; právo na opravu osobních údajů; právo na výmaz osobních údajů (právo být zapomenut); odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů; právo na omezení zpracování; právo na přenositelnost osobních údajů; právo vznést námitky; veškerá další práva přiznaná Nařízením. Rozsah práv a povinností je stanoven v Nařízení.

Dozorovým orgánem ve věci zpracování osobních údajů je Úřad pro ochranu osobních údajů, se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha 7, www.uoou.cz

 

 

Kontaktujte
nás
+420 739 284 416
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář

Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Ahoj potápěči!

Přijeďte se s námi potápět, posedět u grilu a poznejte nové potápěčské kolegy.

pro volné ponory OWD, AOWD a Rescue jsme připravili ponory na volné vodě s možností účastnit se v pátek večer Seawolf grilování přímo u vody, v areálu potápěčské lokality. A zveme všechny Seawolf potápěče, aby s námi strávili dva dny potápění a pohody u grilu. KDE: lom Bořená Hora u Sedlčan (Štětkovice) Na recepci potápěčského areálu o vás budou vědět, je potřeba se nahlásit a uhradit vstup: potápěč 200 Kč za den, doprovod 80 Kč. Ubytování pak s vámi vyřeším já. Areál není přístupný pro psy. V areálu je možnost občerstvení. KDY: v pátek 17.8. odpoledne a večer, sobota 18.8. celý den PROGRAM: Pátek 17. 8. AOWD příjezd potápěčů do 16 hodiny AOWD navigace AOWD noční ponor ostatní potápěči ponory večer grilování (maso a gril bude připraveno, nápoje vlastní) Sobota 18. 8. OWD a RESCUE příjezd potápěčů ve výcviku do 9 hodiny (pokud nebudou na místě již od pátku) OWD výcvik RESCUE výcvik ostatní potápěči ponory UBYTOVÁNÍ: Možnost ubytování v dřevěných chatkách po 3 až 5 osobách. Chatky zajistíme dle vašich předběžných potvrzení a to do možné kapacity. Spaní ve vlastních stanech (za poplatek) není problém. Chatky jsou spíše spartanské, doporučujeme spacák. VYSTROJENÍ: Ti, kteří budou ve středu na bazéně, mají možnost si část výstroje vyzvednout již po bazénu. Pro ostatní budeme v Podolí v pátek ráno od 7:30 hodin tak, abyste si mohli vše vyzvednout před prací. Vrácení výstroje: V sobotu odpoledne dle dohody nebo v pondělí mezi 9:30 a 16:30 hodin. PŘIHLÁŠENÍ: Na on-line přihlašovacím formuláři zadejte -Vyber si termín a aktivitu: Bořená Hora 17. - 18. 8. -Vyber si k jaké aktivitě se chceš přihlásit: Bořená Hora - jsem student OWD (resp: AOWD, Rescue) --- Na další straně dotazníku zadejte kterých ponorů se zúčastníte, kdy přijedete a zda chcete ubytování. Nebo mi zavolejte na tel: 739 284 416 a napište na anna.potapeni@seawolf.cz POZOR: Jsme omezeni počtem potápěčů, které můžeme vybavit a vystrojit. Stejně tak v lomu budeme muset postupně doplňovat vzduch do lahví. Přihlašujte se do středy 12:00, kontaktujte mě a doladíme detaily Zatím přeji krásný den a těším se na setkání při potápění Anna, Seawolf
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.