Jarní Vrsar se Seawolf 26. 4. – 29. 4. 2018

Ahoj potápěči! Zapište si pár jarních ponorů do deníčku. Tradiční prodloužený víkend ve Vrsaru se blíží! Pro začátečníky ideální možnost dokončení kurzů Pro zkušenější potápěče vraky a reefy CHORVATSKO – VRSAR 26. 4. – 29. 4. 2018 Pro začátečníky: – ideální místo na dokončení kurzů – několik variant ponorů (včetně oblasti s chráněnou hloubkou) Cena 7 800 Kč  (pro […]

Jarní Vrsar se Seawolf 26. 4. – 29. 4. 2018

Ahoj potápěči!
Zapište si pár jarních ponorů do deníčku.
Tradiční prodloužený víkend ve Vrsaru se blíží!

Pro začátečníky ideální možnost dokončení kurzů
Pro zkušenější potápěče vraky a reefy

CHORVATSKO – VRSAR
26. 4. – 29. 4. 2018

Pro začátečníky:
– ideální místo na dokončení kurzů
– několik variant ponorů (včetně oblasti s chráněnou hloubkou)

Cena 7 800 Kč  (pro kurzisty včetně vybavení)
zahrnuje 5 ponorů (z toho jeden z lodi). Dále ubytování, plnění lahví, poplatky za servis potápěčské báze a loď.

Pokročilí potápěči mohou svůj program sestavit individuálně:
– je možné se potápět na nedaleké stěně v kempu Koversada
– rovněž je možné podniknout výlety lodí na vraky a další zajímavé stěny
– jsou možné i noční ponoryLokality se upřesní na místě dle nabídky báze a aktuálního počasí.

Základní cena pro všechny potápěče s licencí je 6 300 Kč,
ve které je zahrnuto 5 ponorů v místě (domácí zátoka nebo Koversada), ubytování,
plnění lahví, poplatky za servis potápěčské báze. Doplňkové ponory lodí na vraky a noční ponory se platí na místě dle ceníku báze.

Další důvody proč vyrazit?
– ubytování v příjemných apartmánech
– vždy dobrá parta a výborná zábava
– možnost společné návštěvy již legendární pizzerie La Rosa s výbornou kuchyní
– 27. 4. se koná místní rybářský festivalV ceně není zahrnuta doprava a stravováníPro přihlášení pište, volejte jirka@seawolf.cz 730 513 113

Místa která můžete navštívit:

Baron Gautsch – vrak
(hloubka 37 – 41 m, délka 85 m, šířka 12 m, 2 hodiny cesta lodí)
Rakouský parník Baron Gautsch je pravděpodobně nejznámější vrak Jadranu. Dne 13. srpna 1914 najel na nově instalovanou plovoucí minu a klesl ke dnu během několika minut. Nyní leží kýlem na dně ve 40ti metrové hloubce. Je pokryt mořskými houbami různých barev a jeho prostory obývají mořští úhoři a hejna makrel. Vrak je v poměrně dobrém stavu a penetrace většiny prostor je možná.  K vraku se stahují hejna ryb, která umocňují zážitek při výstupu.

Coreolanus vrak
(hloubka 17 – 29 m, délka 50 m, šířka 8 m, výlet lodí 90 min)
V roce 1945 byla tato britská minolovka zasažena a rychle se potopila. V současné době vrak leží ve vzpřímené poloze v nepoškozeném a dobrém stavu v hloubce 29 metrů. Nejvyšší bod je zbytek lodního můstku v hloubce 17 metrů. Horní část je zcela pokryta hustým porostem hub a mušlí. Protiletadlové zbraně na zádi jsou nepřehlédnutelné, stejně jako těžké kulomety v přední části. Občas se můžete setkat s conger úhořem nebo možná uvidíte velké kraby a ropušnice čekají na svou kořist. Tento vrak je skutečný umělý útes, který je domovem mnoha druhů mořských živočichů.
Koversada – stěna
Na tuto lokalitu se můžeme dopravit několikrát denně jen během 3 minut mikrobusem. Zde se můžete ponořit na dvě různé strmé stěny, které nabízejí širokou paletu rostlin a živočichů, jako je deep-snouted pipefish v mělké vodě, stejně jako jsou k vidění humři nebo conger úhoři. Místo je dobře chráněno od vln a proudů můžete ho proto navštívit za každého počasí.
Saline – stěna
Hloubka 5 – 28 m, vhodné pro začátečníky i pokročilé potápěče, výlet lodí cca 20 min. Zajímavé potápění u vchodu do fjordu Lim. Strmé stěny padají až do 20 m. Na mírném svahu můžete vidět písečné houby, ropušnice, humry a úhoře. Velmi pěkné místo i pro noční ponory.
Kontaktujte
nás
+420 730 513 113
Darujte zajímavý dárek!

Poptávkový formulář
Zavolejte mi zpět

Pošlete nám telefon a my Vám co nejdříve zavoláme zpět.

Aktuality

Ahoj potápěči! Zapište si pár jarních ponorů do deníčku. Tradiční prodloužený víkend ve Vrsaru se blíží!

Pro začátečníky ideální možnost dokončení kurzů Pro zkušenější potápěče vraky a reefy

CHORVATSKO - VRSAR 26. 4. - 29. 4. 2018

Pro začátečníky: - ideální místo na dokončení kurzů - několik variant ponorů (včetně oblasti s chráněnou hloubkou)
Cena 7 800 Kč  (pro kurzisty včetně vybavení) zahrnuje 5 ponorů (z toho jeden z lodi). Dále ubytování, plnění lahví, poplatky za servis potápěčské báze a loď. Pokročilí potápěči mohou svůj program sestavit individuálně: - je možné se potápět na nedaleké stěně v kempu Koversada - rovněž je možné podniknout výlety lodí na vraky a další zajímavé stěny - jsou možné i noční ponoryLokality se upřesní na místě dle nabídky báze a aktuálního počasí. Základní cena pro všechny potápěče s licencí je 6 300 Kč, ve které je zahrnuto 5 ponorů v místě (domácí zátoka nebo Koversada), ubytování, plnění lahví, poplatky za servis potápěčské báze. Doplňkové ponory lodí na vraky a noční ponory se platí na místě dle ceníku báze. Další důvody proč vyrazit? - ubytování v příjemných apartmánech - vždy dobrá parta a výborná zábava - možnost společné návštěvy již legendární pizzerie La Rosa s výbornou kuchyní - 27. 4. se koná místní rybářský festivalV ceně není zahrnuta doprava a stravováníPro přihlášení pište, volejte jirka@seawolf.cz 730 513 113

Místa která můžete navštívit:

Baron Gautsch - vrak (hloubka 37 - 41 m, délka 85 m, šířka 12 m, 2 hodiny cesta lodí) Rakouský parník Baron Gautsch je pravděpodobně nejznámější vrak Jadranu. Dne 13. srpna 1914 najel na nově instalovanou plovoucí minu a klesl ke dnu během několika minut. Nyní leží kýlem na dně ve 40ti metrové hloubce. Je pokryt mořskými houbami různých barev a jeho prostory obývají mořští úhoři a hejna makrel. Vrak je v poměrně dobrém stavu a penetrace většiny prostor je možná.  K vraku se stahují hejna ryb, která umocňují zážitek při výstupu.
Coreolanus vrak (hloubka 17 - 29 m, délka 50 m, šířka 8 m, výlet lodí 90 min) V roce 1945 byla tato britská minolovka zasažena a rychle se potopila. V současné době vrak leží ve vzpřímené poloze v nepoškozeném a dobrém stavu v hloubce 29 metrů. Nejvyšší bod je zbytek lodního můstku v hloubce 17 metrů. Horní část je zcela pokryta hustým porostem hub a mušlí. Protiletadlové zbraně na zádi jsou nepřehlédnutelné, stejně jako těžké kulomety v přední části. Občas se můžete setkat s conger úhořem nebo možná uvidíte velké kraby a ropušnice čekají na svou kořist. Tento vrak je skutečný umělý útes, který je domovem mnoha druhů mořských živočichů.
Koversada - stěna Na tuto lokalitu se můžeme dopravit několikrát denně jen během 3 minut mikrobusem. Zde se můžete ponořit na dvě různé strmé stěny, které nabízejí širokou paletu rostlin a živočichů, jako je deep-snouted pipefish v mělké vodě, stejně jako jsou k vidění humři nebo conger úhoři. Místo je dobře chráněno od vln a proudů můžete ho proto navštívit za každého počasí.
Saline - stěna Hloubka 5 - 28 m, vhodné pro začátečníky i pokročilé potápěče, výlet lodí cca 20 min. Zajímavé potápění u vchodu do fjordu Lim. Strmé stěny padají až do 20 m. Na mírném svahu můžete vidět písečné houby, ropušnice, humry a úhoře. Velmi pěkné místo i pro noční ponory.
Zobrazit

Poptávkový formulář

Chcete se stát potápěčem, nebo máte zájem o bližší informace? Vyplňte poptávkový formulář a my se Vám ozveme.